WWE FORUM:Güreş Bölgesi

Daha iyi hizmet için üye olunuz.
WWE FORUM:Güreş Bölgesi

WWE FORUM:Raw,Smackdown,NXT

Güreş bölgesine hoşgeldiniz.
Lütfen üye olanlar kendilerini tanıtsınlar.

  WinOrDie Yayını [27/11/2009]

  Paylaş
  avatar
  Extreme Enigma
  Süper Moderatör
  Süper Moderatör

  Mesaj Sayısı : 129
  Kayıt tarihi : 12/11/09
  Yaş : 24
  Nerden : İzmir

  WinOrDie Yayını [27/11/2009]

  Mesaj tarafından Extreme Enigma Bir Cuma 27 Kas. 2009, 19:04

  Cuma Gecesi WinOrDie!ine hoşgeldiniz sayın seyirciler. Göz kamaştıran yıldızların şovu Smackdown'da bu haftada nefes kesen mücadeleler var. Neyse sizi fazla Bu Eğlenceden Mahrum bırakmayalım. Ve Geçelim bu haftaki yayınımıza..

  Batista Vs Jeff Hardy Vs Edge ( Triple Threat Match)

  Geçen hafta Teddy Long'un kararıyla oluşturan maçta sahaya ilk gelen Batista oldukça sakin gözüküyor .. Kendince birşeyler fısıldanıyor gibi ringe giriyor ve rakiplerini bekliyor.. Ve İşte o müzik taraftarın en sevdiği Adam Jeff Hardy giriyor. North Coralina'Da dünyaya gelen Jeff Hardy Wwe Dünyasının simge isimlerinden biri... Hardy Kardeşler olarak biliniyorlar. Abisi Matt Hardy'Ninde maçı var bugün. Ve Oda Ringte Özellikle Yüz Makyajı İlginç Jeff'İn. Ve Edge'De Ringte Resmen Aç Kurt gibi. The Rated R Superstar. Edge Koşarak ringin içerisine giriyor. Hakem Üstlerini arıyor Ve Karşılaşmayı Başlatıyor. Herkes Birbirini Süzüyor. İlk Olarak Jeff Tekmelemeye Başladı Edge'i Batista'Da ona yardım eder gibi. Ardından Batista Jeff'İ itiyor. Bir Sözlü Düello var. Ve Edge Süpriz Yapıp İkisinede Bir Clothesline çakıyor.. Ve Jeff'i tuşa götürüyor. 1.. Ama jeff kurtuldu.. Maç yeni başladı edge. Batista Bir Tekme atıyor Ve Suplex Yapıyor Edge'e Ve Yine Jeff Hardy'Nin yanına gidip Bir Camel Clutch Bağlıyor. Hardy pes etmedi.. Bu arada Camel Clutch yaparken Edge'den Bir Buzzsaw Kick hareketi geliyor. Edge Yine tuşa gidiyor. 1 .. 2.. Ve Batista Kurtuldu. Edge arkasını dönecekken Jeff'ten bir Sleeper Hold geldi. Edge Ardı Ardına Elbow Droplarla kurtulmayı başardı. Ardından Bir Edge O'Matic İle Tuşa götürüyor.. Ama Hardy'i 2'De kurtuldu. Batista Edge'i spear İçin bekliyor.. Batista Koşuyor.. Aman Tanrım Edge çekilince Hakeme yapıyor Spear'ı.. Ve Batista arkasına dönünve Spear'ı yiyen o oluyor Edge Tuşa gidiyor. Fakat Hakem Yerde kıvranıyor.. Edge şok oluyor.. Jeff Hard'Nin üstüne doğru koşarken Jefften bir Çelme Geldi. Rakibi Kaldırıp GuardBuster Çabasında Ve Yaptı Swanton Bomb'A gidicekken Batista Kalkıyor Köşede Yumruklutor Ve Batista BombLuk pozisyona Sokuyor. Ama Edge O Pozisyondayken Spear Çakıyor.. Jeff West Coast Drop yapmış gibi oluyor bir Nevi sayın seyirciler. Ve Edge hakemi kaldırıyor ardından Jeff'e Pin Pin ! ( Tuşla Tuşla) Diye bağırıyor Jeff Can Havli İle Tuşa gidiyor. 1 ..2.. 3.. Ve Maç Sona eriyor. Jeff Sevinirken Edge Spear Hazırlığında Arkasını Dönünce Jeff zıplıyor Ardından Kafasını köşeye çarpan Edge'E bir Twist Of Fate Ve Swanton Bomb yapıyor Ve Zaferini ikiye katlıyor

  The great khali vs Undertaker & Kane (One on Tag Handicap Match)

  Khali sahaya geliyor yanında menejeri ile her zamanki gibi 3. ipin üstünden geçiyor ve rakiplerini beklemeye koyuluyor…Undertaker’ın müziği duyuldu müthiş pyro’lar içerisinde brothers of destruction gelmeye başladı ringe girdiler Undertaker ceketini çıkardı ve şimdide şapkasını çıkarıyor ve beyaz göz numarasını yapıyor.Güreşçiler hazır hakeminde onayıyla zil çalıyor ve maç başladı.Undertaker ilk başlayacak güreşci karşılıklı yumruklaşmalar ve şimdi khali undertaker’ın yumruğuyla iplere yaslandı undertaker onu iplere gönderdi geri dönerken tam big boot yapıcaktıki khali onu itti undertaker iplere gitti ve bir big boot ! Khali yerde.Undertaker kane’e tag veriyor.Kane girdi şimdi onu yakaladı ve köşeye atmak için tuttu
  Ama khali geri çevirip onu kenara attı üstüne koşup atladı.Kane yerde şimdi khali onu kafasından tutup kaldırdı boğazınu tuttu Chokeslam mı gelicek ama undertaker içeri girip engelliyor..Kane undertaker’a tag verdi khaliyi yumruklamaya başladı undertaker. ve khali sersemledi iplere gidiyor ve bir çamaşır ipi hareketi.Elini havaya kaldırıyor undertaker chokeslam hazırlığında..şimdi khaliyi boğazından tuttu.Khali’de onu boğazından tuttu o sırada kane girdi ve oda khaliyi boğazından tuttu! İşte geliyor Double Chokeslam ! Undertaker khaliyi biraz kaldırıyor ve şimdi işte bu Hells Gate !! Khali hareketsiz kaldı hakem khali’ye sesleniyor ama cevap yok.Şimdi kolunu kaldırıp bıraktı khali hareket etmiyor.Bikere daha kaldırıp bıraktı ama yine bi tepki yok ve son kez kaldırıyor bıraktı ama tepki yok maç bitiyor khali’nin bilinci kayboldu ve maç bitti ! Brothers of Destruction maçı kazanıyor !!


  Undertaker Ve Kane'İ konuşurken Yakalıyoruz.. Önceki Maçı konuşuyorlar belliki Çünkü Sıkça Khali'Nin adı geçiyor. Ve Nerdeyse İti An Çomağı Hazırla Very Happy gibi bir deyim ki Khali geliyor Ve İkisine Yumruk atıyor. Ve Sonra İki Kardeşe Yardım Eric Escobar'dan gelecekti Ki Yumrukları İşlemedi. Khali Ona bir Two Handed Chokeslam ile karşılık verdi. Ve Oradan Uzaklaştı. Yoksa Bu Survivor Series'te Elimination Tag Team Maçına sebep verebilir.


  SpenBom Vs Finlay (First Blood)

  Karşılaşma İki Güreşçinin ringe gelmesiyle Başladı. Hafif hafif yumruklaşmalar ve bilgi verelim Bu bir FİRST BLOOD Maçı herhangi vücudunun bir bölümünde kan oluşan güreşçi Maçı kaybetmiş oluyor.. Bu Arada Finlay'den bir Suplex geldi. SpenBom acı çekiyor. Finlay ise gülüyor.. Köşeye Çıktı Finlay Atlıyor Ama Kaçtı SpenBom Ve Taraftarın desteği onun arkasında .. Üstüne Doğru Koşuyor Ve NeckBreaker Geldi. Kaldırdı Finlay'İ Ve Bir European Uppercut. Ve Yerdeykende Bir Boston Crab Bağladı.. Finlay Acı Çekiyor Ama İplere doğru ulaşıyor.SpenBom Bıraktı Ve Bekliyor Kalkmasını Süperatletixsuplex yapıyor Finlay yerde.. Ringin Dışında Ve Anansör Masasını boşaltıyor. Finlay'İn yanında döndü biraz yumrukladı Ve Suplex ile ringin dışına yolladı. Finlay hareketsiz Bir şekilde yerde yine yumrukladı Ve Kaldırıp masanın üstüne yatırdı.. Ringe girdi ve köşeye çıktı aman tanrım. Bir Leg Drop! Finlay'in yüzü hala kanamadı. Ne Yapsam diye düşündü Belki Sandalye Kaptı Ve Başına Geçiriyor.. Ve Superatletixsuplex.! Finlay Hareketsiz İnanılamz ama hala bir kan yok.
  Kaldırdı Finlay'i Orda kafasını merdivenlere vurucakken Elini Koyan Finlay Elbow Drop ile Kontra atağa geçti. Şimdi O Onu alıyor Ve Seyirci baryierlerine kafasını vurduktan Sonra seyircilerin arasına yolluyor. Ve Yere Bir Merdiven Hazırladı.. SpenBom'u içeri soktuktan Sonra üstüne bir Celtic Cross Yapıyor .. Oda Yerde Hareketsiz ama bir damla kan yok.. Bu Maç bitmeyecek gibi .. İçeri Soktu Onu finlay oda bir Sandalye ile içeri girdi. Ve Sandalye ile bekliyor kalkmasını hakemde SpenBom'u kontrol ediyor. Kalktı Tam Sandalye İle vuracakken Eğiliyor Ve Hakeme geliyor Sandalye Finlay Şaşkın. Hakeme Bakıyor Bu Arada SpenBom bekliyor. Ve Bir Clothesline From To Hell Geldi. Finlay Yerde Ve Kafasına Sandalyeyi geçirdi yerde. Köşeye Çıktı. Ve Leg Drop Geldi. Finlay'in kaşında kanama başlıyor Ve Kazanan SpenBom Galibiyetini Kutluyor. Ve bizde sıradaki maçımız olan Tornado Tag Team Maçına geçiyoruz.

  Maça Geçmeden Önce Soyunma Odasında Matt Hardy Ve Dolph Ziggler'i Sinirli bir şekilde bakışırken görüyoruz.. Matt Hardy hiçbirşey Sölemeden Soyunma Odasından Ayrılırken Dolph Ziggler Ona Saldırıp Yumruklar Sallıyor. Ve yerde tekmeliyor. Birilerinin geldiğini farkeden Ziggler Hemen Uzaklaşıyor. Ama Jeff Hardy Ziggler'İ Kapıda Yakalıyor Ve Onu dövmeye Başlıyor .. Ziggler Kendini savunmaya Çalışsada Nafile.. Jeff Hardy Abisini kaldırıyor Ve Oradan uzaklaşıyorlar.


  R-Truth & Matt Hardy Vs Dolph Ziggler & Chris Jericho ( Tornado Tag Team )


  Herkes Güreşçileri Heyecanla Beklerken Bugün Pek gözükmeyen Teddy Long'un gelmesi sanki bir kötü haber geleceğinin habercisiydi. Elinde Mikrofonla birlikte şuan ringte Bakalım neler Söyleyecek:
  Teddy Long : Bu Maçı İptal Etmek Zorundayım. Biliyorum Şuan Hepiniz Bana Kızgınsınız ama Maçtan Önce Soyunma Odasında Olanları duydum. Sakat Sakat güreşçilerimin maça çıkmasını istemiyorum. Bunun Yerine Size Gelecek Hafta Survivor Series için No.1 Contender Maçı ayarlayacağım. Kazanan karşılaşmanın çeşidini belirleyecek ve avantaj sağlayacak.

  Teddy Long diyeceğini dedi Ve Ringten ayrıldı Güreşçiler ise hala ringte Jericho Kemerini kaldırarak Üstünlüğünü Gösteriyor. Ziggler'De onaylarcasına kemerini kaldırıyor.. Matt Ve R-Truth Kızgın.. Ve Ringten ayrılıyorlar. Ama O Da ne jericho onlara Saldırdı.. Ziggler İse ringin altından kaptığı sandalye ile onlara vuruyor. Ve Yere resmen yapıştırıyorlar onları ve ayaklarını sırtlarına koyup Kemerlerini kaldırıyorlar. Gelecek hafta müthiş bir kavga olabilir.  Rey Mysterio Vs John Morrison ( Steel Cage * İntercontinental Championship )


  Ve Evet Günün Son Maçı Haftanın Main Event'i Rey Mysterio - John Morrison Karşılaşmasıyla Sizlerin Karşısındayız. Ringe ilk gelen isim Rey Mysterio Asıl adı Oscar Gutierrez olan güreşçi 11 Aralık 1974'de San Diego - California'da doğdu.Güreşe Colibra adıyla 1989 Ylında adam atan Rey Mysterio Şu Ana Kadar 5 Tane Wcw Federasyonunda , 15 Tane Wwe Federasyonunda Kemer kazanmış. Ve Köşeye Çıkıp taraftarını selamlıyor Rey Mysterio. Ve Kemerin sahibi geliyor John Morrison.. Asıl Adı John Randall Hennigan olan güreşçi Ringte Şu Ana Kadar 7 İsimle Bulunmuş Bu İsimler John Hennigan , John Morrison , Johnny Blaze , Johnny Nitro , Johnny Onyx , Johnny Spade , Johnny Superstar.. Şampiyon Ringe doğru adımlarla geliyor .o İse Los Angeles California doğumlu. Ve Oda Kafesin içerisinde.. Karşılaşma başlıyor. John Morrison Direk koşarak Clothesline yapıyor. belli ki maçı çabuk bvitirmek istiyor.Kaldırdı Ve Bir Suplex yapıyor. Kaldırıp Köşeye Yolladı Ve Bir Clothesline Daha Ardından Köşeden Bir Moonsault Rey Mysterio bugün gününde değil gibi. John Morrison Tırmanıyor.Mysterio izin vermeyecek gibi oda tırmanıyor. Yumruklaşıyorlar. Ve ikiside aynı anda yumruk atınca İkiside yere düşüyor. İkiside Kalktı Şuan Rey Mysterio Irısh Whip'e yolladı Ve Bir Hurracanrana Yapıyor.. Ve Morali yerine geldi biraz heralde Ve Yine tırmanma Çabası ama Morrison geldi bu sefer çıkacakken tekme atıyor Mysterio. Ardından Sersemleyen Morrison'a Bir CrossBody ile atlıyor. İkiside Yerde...

  Tam GAZ Devam ediyoruz sayın seyirciler Smile Müthiç kapışma devam ediyor. John Morrison Irısh Whip'e yolladı. altından geçti tam hareket yapacakken Bir HeadScissors Yapıyor Rey Bu Morrison'u yerde oldukça tutar zamanı var Mysterio. Farkında ve tırmanmaya başladı. Evet çıkabilecek Mi ?? . Derken O Da Kim Morrison'un eski takım Arkadaşı The Miz. Kafesin kapısını açıyor Ve hadi gel diyor. Rey tırmanıyor Morrison sürünüyor. Bakalım hangisi daha önce çıkacak....Ve Morrison çıktı kemerini koruyor.. Kazanan Morrison Mysterio durumdan memnun değil arkadaşı The Miz İle Omuz Omuza ringten koşarak ayrılıyorlar. Mysterio ise üzgün ve kafesten aşağıya iniyor. Söylemek gerekirse Main Event beklediğimiz gibi iyi geçmedi. Olsun Survivor Series'e Çok az kaldı .. Heyecan dolu maçlar ilerki haftalarda bizi bekleyecek.

  BUGÜNKÜ WİNORDİE YAYINIMIZIN SONUNA GELDİK GELECEK HAFTA MÜKKKEMEL KARŞILAŞMALAR İLE KARŞINIZDA OLACAĞIZ.


  _________________  Üye Rütbesi : Süper Moderatör
  Meslek : Win Or Die Game Master
  S4 League Level : 18
  Eski Nick : RateDead R Superstar
  Yeni Nick : Extreme Enigma
  avatar
  Jeff_Hardy
  Moderatör
  Moderatör

  Mesaj Sayısı : 249
  Kayıt tarihi : 15/11/09
  Nerden : İSTANBUL

  Geri: WinOrDie Yayını [27/11/2009]

  Mesaj tarafından Jeff_Hardy Bir Cuma 27 Kas. 2009, 19:58

  Benim maça ne olmuş ya..maç olmadan bitmiş scratch

  Emeğe saygı Smile
  avatar
  Extreme Enigma
  Süper Moderatör
  Süper Moderatör

  Mesaj Sayısı : 129
  Kayıt tarihi : 12/11/09
  Yaş : 24
  Nerden : İzmir

  Geri: WinOrDie Yayını [27/11/2009]

  Mesaj tarafından Extreme Enigma Bir Cuma 27 Kas. 2009, 20:05

  İki Haftadır Matt Ya Dayak Yiyio Yada Maça Çıkamıo Şanssız Bayağı Very Happy Umarım gelecek haftalarda maçları iyi olur Bu arada teşekkürler.


  _________________  Üye Rütbesi : Süper Moderatör
  Meslek : Win Or Die Game Master
  S4 League Level : 18
  Eski Nick : RateDead R Superstar
  Yeni Nick : Extreme Enigma
  avatar
  Jeff_Hardy
  Moderatör
  Moderatör

  Mesaj Sayısı : 249
  Kayıt tarihi : 15/11/09
  Nerden : İSTANBUL

  Geri: WinOrDie Yayını [27/11/2009]

  Mesaj tarafından Jeff_Hardy Bir Cuma 27 Kas. 2009, 20:06

  Önemli değil..Nasıl olsa bu bir oyun Very Happy
  avatar
  Hunter Hearst Helmsley
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 534
  Kayıt tarihi : 02/11/09
  Nerden : Bursa

  Geri: WinOrDie Yayını [27/11/2009]

  Mesaj tarafından Hunter Hearst Helmsley Bir Cuma 27 Kas. 2009, 22:33

  Ellerine sağlık hiç ppv maçı belli oldu mu?
  avatar
  Extreme Enigma
  Süper Moderatör
  Süper Moderatör

  Mesaj Sayısı : 129
  Kayıt tarihi : 12/11/09
  Yaş : 24
  Nerden : İzmir

  Geri: WinOrDie Yayını [27/11/2009]

  Mesaj tarafından Extreme Enigma Bir C.tesi 28 Kas. 2009, 00:33

  Şuan Kafamda bir Kaç Tane Var Ama Net Değil zaten Ppv'ye 2 hafta var. 1 Hafta içinde belli olur.


  _________________  Üye Rütbesi : Süper Moderatör
  Meslek : Win Or Die Game Master
  S4 League Level : 18
  Eski Nick : RateDead R Superstar
  Yeni Nick : Extreme Enigma

   Forum Saati Cuma 18 Ocak 2019, 06:25