WWE FORUM:Güreş Bölgesi

Daha iyi hizmet için üye olunuz.
WWE FORUM:Güreş Bölgesi

WWE FORUM:Raw,Smackdown,NXT

Güreş bölgesine hoşgeldiniz.
Lütfen üye olanlar kendilerini tanıtsınlar.

  Smackdown Yayını [04/12/2009]

  Paylaş
  avatar
  Extreme Enigma
  Süper Moderatör
  Süper Moderatör

  Mesaj Sayısı : 129
  Kayıt tarihi : 12/11/09
  Yaş : 24
  Nerden : İzmir

  Smackdown Yayını [04/12/2009]

  Mesaj tarafından Extreme Enigma Bir Cuma 04 Ara. 2009, 21:25

  Cuma Gecesi Smackdown'una Hoşgeldiniz!. Gecenin İlk Maçı bir gauntlet karşılaşması bakalım Batista bu ringten sağ salim çıkabilecek mi? Rey Mysterio Miz Kapışması , Takım karşılaşması ve gecenin Sonunda Ppv Karşılaşmaları.Bildiğiniz gibi bu hafta İstanbul'dayız. Halkın organizasyona ilgisi yüksek. Ve Gecenin ilk karşılaşmasına geçelim.

  Batista Vs Jeff Hardy & Cm Punk & Edge [Gauntlet Match]

  I Walk Alone.. İşte bu Batistanın şarkısı ve ringe geliyor. Jeff Hardy ısınıyor , Ama Köşede Edge Ve Cm Punk'ı konuşurken görüyoruz bu sinsice bir planın eseri olabilir. Ve Batista'da ringte. hakem kontrollerini yapıyor ve karşılaşmaya start veriyor. Hardy hareketli başladı. Sağa Sola doğru koşup rakibinin boş anını arıyor. Ve Bir Headlock geldi. Batista iterek kurtuluyor. Jeff iplere gitti ama Batista'dan Shoulder Block Geliyor. Ardından saçlarından tutup kaldırdı Ve Bir Oklahama Slam. Batista iyi başladı ve seyircilere doğru bakıp düşünceli bir tavır sergiledi. Pankart'lara dikkat Çekelim. Mor , Sarı Pankartlar salonu rengarenk bir hale çevirmiş. Batista Irsıh Whip'e yolladı Ve Bir Back Body Drop geldi. Bu Arada Koluna bir kilit bağladı.. Jeff Acı Çekiyor. Ama Hardy! , Hardy! sesleri Jeff'e bir nevi güç sağlıyor Ve Bir Anda La Magistirial'e çeviriyor Hareketi. Hakem Sayıyor 1.! 2.! Ve Kaçtı batista. Jeff Şimdi Kaldırdı Ve Köşeye yolladı rakibini. Köşede Duran rakibini Köşeye Çıkartıp Superflex deniyecek belliki. Fakat Batista'yı kaldıramadı. Batista Yumrukladı Ve Bir HeadButt İle düşürdü. Ve Elbow Drop ile rakibinin üstüne atladı. Jeff acı çekiyor. Batista Kaldırdı Ve Sert bir Şekilde köşeye Yolladı. Ve Oda Ne Edge Sahaya giriyor. Spear İçin bekliyor. Jeff yumrukladı batista'yı Batista'da onu yumrukladı arkasını dönüp Gidicekti ama Edge Spear İçin geliyordu. Batista çekildi Ve Jeff Hardy'e geliyor Spear! Edge Şaşkın. Arkasını Dönünce Spear'ı yiyen Edge Oluyor Bu Bize geçen haftayı hatırlattı. Batista Saydırıyor Jeff'i 1! 2! 3! Ve Jeff Hardy Eleniyor. Ve Cm İçerde Koşarak Batista'ya doğru geliyor Fakat SpineBuster'ıda yemeden edemiyor Sayın seyirciler. Kaldırıp Köşeye Yollarken Cm Onu yolluyor Köşedeki Batistaya Shining Wizard Ve Bulldog'u çakıyor. Batista Oldukça yoruldu gibi Maçı zora girdi galiba. Kaldırıp Bir Arm Wrench yapıyor Punk iyi giden maçı bir Submisson hareketiyle biraz soğuttu gibi. Wwe'nin İlk Straight Edge Süperstarı. ama şimdi Cm Punk , rakibini kaldırdı Tilt–a–whirl backbreaker hareketi ile düşürdü Cm yine gülüyor Ve rakibini bellki Kaade almıyor. Şimdi bir LegDrop. Cm Kaldırdı Fakat aniden batista Gücüyle Sürükleyerek köşeye kaddar götürüp omuz darbelerini yaptı. Ve Şimdi Batista Bomb'luk pozisyonda Kaldırdı Ama Cm Punk yumruklayıp Facebuster yapıyor. Kaldırdı Ve Go To Sleep Mi Hayır .. Elbowlarla kurtuldu batista. Batista'dan bir Shoulder Block. Batista yoruldu Kaldırdıktan Sonra Bir Ankle Lock yapıyor. Ama Cm Kurtulmakta geç kalmıyor. Omuzlarına aldıktan Snra ringin dışına atıyor. Bu Arada Cm Hakemi oyalıyorken Edge bir Sandalye ile işini kolaylaştırıyor. Hakem Döndüğünde Islık çalıyor ve ilgilenmemiş gibi takılıyor Very Happy Count Out için sayıyor Hakem Ama Edge Batista'yı kaldırıp içeri sokuyor Hakem Edge'i uyarırken Cm Punk Bir Go To Sleep yapıyor. Ve Ardından Rakibini tuşluyor. Kazanan Jeff Hardy & Cm Punk & Edge üçlüsü.. Edge Survivor Series'te yer almaya hak kazanacak kişi oluyor.

  The Great Khali/Finlay Vs SpenBom/Brothers Of Destruction [Single Match]

  Brothers Of Destruction Yılların Efsanesi İki Güreşçi ! Karşılaşma İçin hazırlar. Hakem Başla Komutunu veriyor ve karşılaşma başlıyor. SpenBom Ürktü Rakibi Çok Fena O Great Khali! Yumrukluyor ama işlemiyor. İlginç Khali gülüyor bile Ve Ani Bir Two Handed Chokeslam ve tuş :S :S :S Finlay gülüyor ve ringi terkediyor Ama öyle kolay olurmu ? Undertaker Büyülü Showlarından birini yapıyor Ve Aman tanrım Khali ve Finlay Ringte mezarda yatıyormuş gibi duruyor Ve Başka kimse yok!

  Ve Yine o ikili Finlay Ve Spenbom Otopark'ta karşılaşıyoruz onlarla. Ama görüntü iyi değil. Finlay Yangın Söndürme aletiyle onA VURUYOR Yerde Ve Karşılaşmamız Olacak Güzel bir Maç ayarladım Gece sonunda görürüsn diyip oradan ayrılıyor.


  R-Truth & Matt Hardy Vs Chris Jericho & Dolph Ziggler [Tag Team Match ]


  Evet Gecenin Tag Team karşılaşması ile ekranlardayız. Şampiyonlar şuan sahaya geliyorlar. Bakalım Kim Survivor Series için avantajlı olacak. İlk İsimler Matt Hardy Ve Dolph Ziggler içeride. Hakem onay veriyor ve karşılaşma başlıyor. Ziggler Dışarda Matt Hardy'nin üstüne gelince Ringin dışarısına Kaçtı. Hakem İçeri diyor ama Ziggler Kabul etmiyor. 1!! Count Out Sayıyor Hakem. 2!!! 3!! Matt dışarı çıktı yakaladı ve kafasını köşeye vurdurttu. Bu arada R-Truth Ve Jericho İçeride kavga ediyorlar. Maç heyecanla başladı. Ziggler Reverse Ediyor Ve Karşı atağa geçiyor. Matt'i içeri soktu şimdi. Jericho Ve R-Truth Köşelerinde. Şimdi R-Truth'a Tag verdi Ardından... What's Up!!! Coşturuyor tribünü Irısh Whip'e yolladı , Altından geçti Ve Flying Forearm Smash. R-Truth La Magistirial Tuşa gidiyor ama 1'de kurtuldu. Şimdi R-Truth köşeye attı rakibini ardından Matt'e Tag verdi. Double Dropkick Ve LegDrop hareketi Ziggler'i yıprattı biraz. Matt yerdeki rakibine bir leg drop daha yolladı. Şimdi Kaldırıp birde Suplex yapıyor.. Bu Arada Survivor Series'Te Konuk Bir Sunucu Olacağı Haberi geldi ama daha net değil. Bu Arada Matt Köşeye Çıkıp rakibine bir Double Axe Handle yapıyor. Ve Twist Of Fate için bekliyor. Tekme Attı . Yapıcakken Irısh Whip'e gönderiyor Ziggler Ve Back Body Drop yapıyor. İkiside yerde Tag çabası içinde. Ve İkiside Tag verdi. Şimdi jericho Irısh Whip'E yolladı Ve Bir One Hand Bulldog yaptı. Ardından Taunt'unu yaparak Birde Lionsault. Jericho Şimdi Walls Of Jericho peşinde Döndürücek Ama Ayaklarıyla İtiyor Köşeye R-Truth Ardından Köşeye çıkardı. Ve Bir Corner Hurracanrana. R-Truth Şimdi Matt'e tag verdi. Double Russian Leg Sweep Yaptılar. Acı vermiş olmalı bu Jericho İçin. Şimdi yumruklaşıyorlar . Bir Ziggler Bir Matt taraftarda coşturuyor iki güreşçiyide derken. Ani Bir Side Effect geldi. Ve Köşeye çıkıp Leg Drop Şimdi Twist of fate için bekliyor Ama Jericho içeri girdi üstüne koşan Jericho'Ya bir Side Effect geliyor. Ardından Ziggler'e bir Twist of Fate. Hakem sayıyor 1!! 2!! 3!! Karşılaşma Sona erdi. Kazanan Matt Hardy Ve R-Truth.

  Rey Mysterio Vs The Miz/John Morrison (Single Match)

  İlk olarak sahaya Rey Mysterio geliyor. Tribünleri selamlamasının ardından oda ringte. Hakem gerekli kontrollerini yaptıktan sonra Karşılaşmayı başlatıyor. The Miz Bir Headlock ile başladı. Rey Mysterio Acı çekiyor fakat kurtuluyor rakibini Irısh Whip'e yolladı Altından geçti Ama Miz bir PowerSlam Çakıyor. Yine kaldırıp bir Suplex yapan Miz iyi başladı karşılaşmaya. Ardından Ankle Lock ile devam ettiriyor serisini. Bakalım Rey kaçabilecek mi. 619 . 619 Sesleri ile kalkıyor Elbow , Elbow Ve Hurracanrana Pin deniyor ama tuş gelmiyor. Ve Morrison içerde üstüne koşarken bir Bulldog geliyor. Miz geldi Ve Sleeper Hold Ardından Backbreaker ile 619 dindirdi Hakem Morrison çıkmasını istiyor. Morrison Dışarda şimdi. Miz bu arada Superflex yaptı. Bu gerçekten etki etmiş olmalı. Miz Taunt yaptı. ama yaptığı iş iyi değil ringin köşesini çözdü.Morrison'da içerde ve çelme takarak kafasını oraya çarptırıyorlar.. Ve Dq! Hakem bitiş düdüğünü verdi ve evet aman tanrım yok böyle birşey The Miz 619 Pozisyonuna geldi bi anda şimdi üstüne koşan Morrison'a bir çelme ve Double 619!! işte mysterio'nun gecesi.


  Ve Survivor Series'te karşılaşmalar. İşte heyecanın hat Safhada olduğu karşılaşmalar ile programımızın Sonuna geliyoruz. Gelecek hafta görüşmek üzere.

  Jeff Hardy Vs Cm Punk Vs Edge ( World Heavyweight Championship )

  Kane & Undertaker & SpenBom Vs The Great Khali & Finlay & Tommy Dreamer ( Elimination Tag )

  R-Truth & Matt Hardy Vs Chris Jericho & Dolph Ziggler ( Extreme Rules Match )

  Rey Mysterio Vs John Morrison/The Miz ( Last Man Standing Match * İntercontinental Championship )


  _________________  Üye Rütbesi : Süper Moderatör
  Meslek : Win Or Die Game Master
  S4 League Level : 18
  Eski Nick : RateDead R Superstar
  Yeni Nick : Extreme Enigma
  avatar
  Jeff_Hardy
  Moderatör
  Moderatör

  Mesaj Sayısı : 249
  Kayıt tarihi : 15/11/09
  Nerden : İSTANBUL

  Geri: Smackdown Yayını [04/12/2009]

  Mesaj tarafından Jeff_Hardy Bir Cuma 04 Ara. 2009, 22:49

  Ellerine sağlık çok güzel olmuş yazın..Bu sefer yenebildik(Ben mattim Very Happy )
  avatar
  Extreme Enigma
  Süper Moderatör
  Süper Moderatör

  Mesaj Sayısı : 129
  Kayıt tarihi : 12/11/09
  Yaş : 24
  Nerden : İzmir

  Geri: Smackdown Yayını [04/12/2009]

  Mesaj tarafından Extreme Enigma Bir C.tesi 05 Ara. 2009, 21:31

  Bu Hafta Muradınıza Erdiniz Very Happy


  _________________  Üye Rütbesi : Süper Moderatör
  Meslek : Win Or Die Game Master
  S4 League Level : 18
  Eski Nick : RateDead R Superstar
  Yeni Nick : Extreme Enigma
  avatar
  619
  Gelişmiş Üye
  Gelişmiş Üye

  Mesaj Sayısı : 173
  Kayıt tarihi : 12/11/09

  Geri: Smackdown Yayını [04/12/2009]

  Mesaj tarafından 619 Bir C.tesi 05 Ara. 2009, 21:35

  vaaay double 619 Very Happy güzel yayın Very Happy
  avatar
  karontejr
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 222
  Kayıt tarihi : 14/11/09
  Yaş : 25
  Nerden : sence ? evden tabiki

  Geri: Smackdown Yayını [04/12/2009]

  Mesaj tarafından karontejr Bir C.tesi 05 Ara. 2009, 21:54

  Raşit doublemış var senden 2 tane var demek Smile
  avatar
  619
  Gelişmiş Üye
  Gelişmiş Üye

  Mesaj Sayısı : 173
  Kayıt tarihi : 12/11/09

  Geri: Smackdown Yayını [04/12/2009]

  Mesaj tarafından 619 Bir Paz 06 Ara. 2009, 12:33

  anlamadım
  avatar
  Hunter Hearst Helmsley
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 534
  Kayıt tarihi : 02/11/09
  Nerden : Bursa

  Geri: Smackdown Yayını [04/12/2009]

  Mesaj tarafından Hunter Hearst Helmsley Bir Paz 06 Ara. 2009, 13:59

  619 demiş ki:anlamadım

  Kanka adın 6199 ya onu diyor heralde.
  avatar
  619
  Gelişmiş Üye
  Gelişmiş Üye

  Mesaj Sayısı : 173
  Kayıt tarihi : 12/11/09

  Geri: Smackdown Yayını [04/12/2009]

  Mesaj tarafından 619 Bir Paz 06 Ara. 2009, 21:03

  bilmiyom valla acayip bişiler diyo Very Happy çömzemiyom bu ççocupu Very Happy
  avatar
  karontejr
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 222
  Kayıt tarihi : 14/11/09
  Yaş : 25
  Nerden : sence ? evden tabiki

  Geri: Smackdown Yayını [04/12/2009]

  Mesaj tarafından karontejr Bir Paz 06 Ara. 2009, 21:05

  zıt made in madagaskar
  avatar
  619
  Gelişmiş Üye
  Gelişmiş Üye

  Mesaj Sayısı : 173
  Kayıt tarihi : 12/11/09

  Geri: Smackdown Yayını [04/12/2009]

  Mesaj tarafından 619 Bir Paz 06 Ara. 2009, 21:36

  ??????????????? olm nediyon yıldırım
  avatar
  Edge
  Moderatör
  Moderatör

  Mesaj Sayısı : 389
  Kayıt tarihi : 12/11/09
  Nerden : İSTANBUL

  Geri: Smackdown Yayını [04/12/2009]

  Mesaj tarafından Edge Bir Paz 06 Ara. 2009, 22:11

  karontejr demiş ki:zıt made in madagaskar

  1.Yabancı kelime yasaktır.
  2.Üyelerle dalga geçmeyiniz.
  avatar
  karontejr
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 222
  Kayıt tarihi : 14/11/09
  Yaş : 25
  Nerden : sence ? evden tabiki

  Geri: Smackdown Yayını [04/12/2009]

  Mesaj tarafından karontejr Bir Paz 06 Ara. 2009, 22:12

  yaw sen kimsin biraderim sanamı soracam ya hangi sıfatla bana emir veriyosun ?
  avatar
  Edge
  Moderatör
  Moderatör

  Mesaj Sayısı : 389
  Kayıt tarihi : 12/11/09
  Nerden : İSTANBUL

  Geri: Smackdown Yayını [04/12/2009]

  Mesaj tarafından Edge Bir Paz 06 Ara. 2009, 22:17

  Admin le bile dalgaa geçiyorsun.İng. kelime kullanıyorsun s.möderatör olsaydım bütün günüm senin mesajlarını düzenlemekle geçerdi.
  avatar
  karontejr
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 222
  Kayıt tarihi : 14/11/09
  Yaş : 25
  Nerden : sence ? evden tabiki

  Geri: Smackdown Yayını [04/12/2009]

  Mesaj tarafından karontejr Bir Paz 06 Ara. 2009, 22:18

  o adminle ben nasıl arkadaşım acaba Smile
  avatar
  619
  Gelişmiş Üye
  Gelişmiş Üye

  Mesaj Sayısı : 173
  Kayıt tarihi : 12/11/09

  Geri: Smackdown Yayını [04/12/2009]

  Mesaj tarafından 619 Bir Paz 06 Ara. 2009, 22:23

  tmm cenk O benim çok iyi bir arkadaşım boşver
  avatar
  Edge
  Moderatör
  Moderatör

  Mesaj Sayısı : 389
  Kayıt tarihi : 12/11/09
  Nerden : İSTANBUL

  Geri: Smackdown Yayını [04/12/2009]

  Mesaj tarafından Edge Bir Paz 06 Ara. 2009, 22:24

  Tamam.(adminin sözüne uydum)
  avatar
  Hunter Hearst Helmsley
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 534
  Kayıt tarihi : 02/11/09
  Nerden : Bursa

  Geri: Smackdown Yayını [04/12/2009]

  Mesaj tarafından Hunter Hearst Helmsley Bir Ptsi 07 Ara. 2009, 07:10

  Yıldırım lütfen biraz daha türkçe kelime kullanmaya özen göster.Ve lütfen biraz daha saygı göster.
  avatar
  karontejr
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 222
  Kayıt tarihi : 14/11/09
  Yaş : 25
  Nerden : sence ? evden tabiki

  Geri: Smackdown Yayını [04/12/2009]

  Mesaj tarafından karontejr Bir Ptsi 07 Ara. 2009, 19:27

  balahan kusura bakma ama smackdown raw undertaker hunter heart helmsley i nasıl kullanıyorsanız bende kullanmak istiyorum Smile
  avatar
  jeff_michaels
  Üye
  Üye

  Mesaj Sayısı : 14
  Kayıt tarihi : 13/11/09
  Yaş : 21
  Nerden : istanbul

  Geri: Smackdown Yayını [04/12/2009]

  Mesaj tarafından jeff_michaels Bir Ptsi 14 Ara. 2009, 13:26

  bişey sölicem lütfen ben kendim matt olarak
  matt hardy/r-truth vs. chris jericho/dolp zilgler
  bu maçı bu haftaya yaparsanız sevinirim ama bu maç wod tag team championshıp maç olsun lütfen
  Very Happy
  avatar
  Uc Me
  Gelişmiş Üye
  Gelişmiş Üye

  Mesaj Sayısı : 163
  Kayıt tarihi : 14/12/09
  Nerden : KahramanMaraş

  Geri: Smackdown Yayını [04/12/2009]

  Mesaj tarafından Uc Me Bir Cuma 18 Ara. 2009, 19:23

  ARkadaşlar sakin olun bir durum oldu tmm
  avatar
  karontejr
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 222
  Kayıt tarihi : 14/11/09
  Yaş : 25
  Nerden : sence ? evden tabiki

  Geri: Smackdown Yayını [04/12/2009]

  Mesaj tarafından karontejr Bir Cuma 18 Ara. 2009, 20:31

  emre kardeşim bizim tartışmamız çok önce oldu Smile geç kalmışsın Smile
  avatar
  Uc Me
  Gelişmiş Üye
  Gelişmiş Üye

  Mesaj Sayısı : 163
  Kayıt tarihi : 14/12/09
  Nerden : KahramanMaraş

  Geri: Smackdown Yayını [04/12/2009]

  Mesaj tarafından Uc Me Bir C.tesi 19 Ara. 2009, 14:09

  Geç kaldık Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
  avatar
  karontejr
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 222
  Kayıt tarihi : 14/11/09
  Yaş : 25
  Nerden : sence ? evden tabiki

  Geri: Smackdown Yayını [04/12/2009]

  Mesaj tarafından karontejr Bir Ptsi 21 Ara. 2009, 18:21

  extreme enigma meslektaşım çelme takmak yerine Drop To Hold çekti diyebilirsin birde dolph zigglerin finisherını göremedim finisherının ismi Zig Zag dır bunlar önerilerimdir umarım kızmazsın Smile
  avatar
  Uc Me
  Gelişmiş Üye
  Gelişmiş Üye

  Mesaj Sayısı : 163
  Kayıt tarihi : 14/12/09
  Nerden : KahramanMaraş

  Geri: Smackdown Yayını [04/12/2009]

  Mesaj tarafından Uc Me Bir Ptsi 21 Ara. 2009, 18:23

  Bana Demedin Deilmi Very Happy
  avatar
  karontejr
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 222
  Kayıt tarihi : 14/11/09
  Yaş : 25
  Nerden : sence ? evden tabiki

  Geri: Smackdown Yayını [04/12/2009]

  Mesaj tarafından karontejr Bir Ptsi 21 Ara. 2009, 18:24

  ne diyosun ?

   Forum Saati Cuma 18 Ocak 2019, 05:47