WWE FORUM:Güreş Bölgesi

Daha iyi hizmet için üye olunuz.
WWE FORUM:Güreş Bölgesi

WWE FORUM:Raw,Smackdown,NXT

Güreş bölgesine hoşgeldiniz.
Lütfen üye olanlar kendilerini tanıtsınlar.

  WinOrDie Yayını [ 20/11/09]

  Paylaş
  avatar
  Extreme Enigma
  Süper Moderatör
  Süper Moderatör

  Mesaj Sayısı : 129
  Kayıt tarihi : 12/11/09
  Yaş : 24
  Nerden : İzmir

  WinOrDie Yayını [ 20/11/09]

  Mesaj tarafından Extreme Enigma Bir Cuma 20 Kas. 2009, 17:45

  Cuma gecesi WinOrDie'ına HOŞGELDİNİZ. Gece Pyrolarla Başlıyor Göz Alıcı Bir Show Resmen.. Ve J.R'ın Masasına Konuk Oluyoruz. Bu Akşam Olacak Maçlardan birinden Bahsediyor. Bir Anda Cm Punk'ın Müziği Çalıyor Ve Ringe Doğru Ağır adımlarla geliyor.Elindede Mikrofon bulunmakta.. Ve Tam Ağzından Bir Kelime çıkacakken Ekranda bir Promo beliriyor. Ordada Jeff Hardy Ve Teddy Long'u konuşurken Görüyoruz.Jeff Hardy gelecek Haftalarda Cm Punk'la Kemer maçı yapmak istediğini söylüyor ve Teddy Long Gülümsüyor Ve Gelen Edge'e doğru bakıyor. Edge Jeff Hardy'E hafif bir omuz atarak Teddy'nin yanına geçiyor. Ve Diyor Ki : Jeff Hardy'e Hak tanıman için Önce onun beni yenmesi gerek! Ki Rüyasında Zor Göreceği Bir Olay " Teddy Sonra Hafiften Bir Kahkaha atıyor.. Tamam Sizin İçin Bir Maçım var.. Bana Hepinizden önce Batista Geldi Ve O Kemer İçin iddialı Olduğunu Söyledi Bana Bu Yüzden Gelecek Hafta Bir Triple Threat Maçı Olacak ama Konusu Şöyle : Bu Triple Threat Maçta Tuş Edilen Kişi İçin Kemer Maçı Şansı Tanınmayacak. Bunun için tüm gücünüzle Gelecek Hafta Cuma Gecesi Smackdown'nunda Kendinizi Gösterin.


  Jeff Hardy Vs John Morrison (Single Match * Non Title ) Yorumcu : CM Punk


  Maç Headlocklarla Başladı .. John Morrison ardı ardına yumrukluyor.. Saçlarından yakaladı Jeff Hardy'i , Hakem uyarıyor..Bir Scoop Slam İle Yere seriyor Jeff'i.
  Ve Leglock Geldi Jeff Hardy Yerde Kıvranıyor.. Ve Alkışlarla Ayağa Kalkıyor yavaştan yavaştan Ve dizine yumruklar Atıyor Jeff. Ardından Irısh Whip'e Atıyor Morrison'u ama Bir Shoulder Block Geliyor.Ardından Morrison Gönderiyor onu gelirken altından geçiyor tam Hareket yapacakken Flying Forearm Smash Geliyor Jeff'ten. İkiside Yerde Yatıyor. Hakem Sayıyor 1 .. 2 .. 3 .. Ki çabuk kalkıyorlar.. Morrison Jeff Hardy'i Köşeye Atıyor Ve Sonra Çıkartıp Suplex Mi Yapacak Acaba İkisi Birden Köşedeler Ama Jeff Yumrukluyor Ve Müthiç Bir Hareket geliyor Gurdbuster .. Ve Swanton Bomb Mu gelecek Ardından.. Ve Swanton Bomb. Tuşa gidiyor jeff.. 1 .. 2 .. Ve Punk Hakemi ayaklarından çekiyor. Ringin İçerisine girip Jeff Bir Tekme Atıyor Go To Sleep İçin Kaldırıyor Derken Morrison Bundan Faydalanıp Bir Flying Chuck Yapıyor. Jeffte Yere düşüyor Ve Kendini ringin dışına atıyor. Morrison. Canla Başla Jeff'i ringin içerisine Sokuyor .. Tuşa Gidiyor . Taraftarlar Sessiz Ve Jeff Hardy'nin kurtulmasını umuyorlar.. Hakem Sayıyor.. 1! 2! .... Ve Jeff kurtuluyor! Taraftarlar Çılgına Döndü.. Morrison Kaldırıyor Ve Snapmare Yapıyor Ve Yine Bir Headlock.. Çok geçmeden Bırakıyor.. Yine saçlarından Tutup kaldırıyor Jeff'i Ve Moonlight Drive Gelicek Mi ? Ve Moonlight Drive Ardından Starship Pain'lik Pozisyona getiriyor Jeff'i .. Ve Birde Starship Pain.. Tuşa gidiyor Morrison . 1.. 2.. 3.. Zil Çalıyor Ve Karşılaşma Sona Eriyor .. Cm Punk Hemen Ordan Ayrılıyor .. John Morrison ise iyi oyunundan dolayı Jeff'i tebrik ediyor.


  Cm Punk Vs Rey Mysterio ( Single Match* NonTitle ) Yorumcu : Jeff Hardy

  Cm Punk Ringe geliyor Tabii Birazda yuhalanarak Geçen Maç Yaptıkları Belli Ki Unutulmamış.. Ki Bir Anda Jeff Hardy'nin Müziği Çalıyor Ve Elinde Mikrofon Ve diyor Ki Bende Senin Maçını İzleyeceğim . Ardından Anansör Masasına Geçiyor .. Booyaka Booyaka !!! 619 Geliyor Tribünleri Selamladıktan Sonra Oda ringte.. Hakemin Onayıyla Karşılaşma Başlıyor .. İki taraftda Önce bir Sıkıştırma Çabası Peşinde Rakibinin Boş anlarını arıyorlar.Cm Punk Rakibini Köşeye gönderiyor Ve Bir Clothesline yapıyor.. Bir Hareket daha gelicekken Reverse Eden Rey Mysterio Arm Wrench İle Karşılık veriyor. Ardındanda Bir Armbar Rey Mysterio rakibin koluna çalışıyor bugün. Dekren onu Irısh Whip atarak köşeye yolluyor. Ve Köşeye Çıkartıyor Bir Hurracanrana Yapıyor Köşede Cm Punk Yerde Baygın bir şekilde yerde. Onu Kaldırıyor Ve Dropkickle 619'luk pozisyona sokuyor.. 619'mu geliyor Ve Evet 619 .. Ve Ardından West Coast Drop derken Cm Punk Tutuyor Onu Ve Gts'lik pozisyona getiriyor Ve GTS Tuşa gidiyor .. 1 .. 2 .. 3 .. Cm Punk sevinirken Jeff'i ringe davet ediyor.Jeff Sahaya Geliyor.. Sözlü bir düello var .. Ve JEff Aniden Bir Tekme Ve Twist of fate Yapıyor Ardından Rey'i yerden kaldırıyor. birlikte ringi terkediyorlar


  Ve Bir Promo geliyor Ekrana Cryme TYME üyelerinden JTG İle Natalyayı Çok samimi bir Şekilde Yakalıyor Kameralar.. Bakalım Ne Olucak Şimdi Cryme Tyme - Bret Hart Dynasty İle No.1 Contender Maçı oynayacak  Cryme Tyme Vs BRET Hart Dynasty ( Tag Team Match * No.1 Contender Match )

  Ve Tag Team Karşılaşması Başlayacak Sayın Seyirciler. İlk Sahaya Gelen CRYME TYME! Seri bir şekilde ringe giriyorlar .. Ve Nerdeyse aç bir kurt gibi bekliyorlar rakiplerini. Ve Gelen Bret Hart Dynaty. Onlarda Seri bir şekilde geliyorlar Ve Sözlü Düello Gecikmiyor Hakem aralarına girip ayırıyor Onları. İlk Olanlar İçerde JTG Ve Tyson Kidd . Hakemin İşaretiyle Karşılaşma Başlıyor JTG Delirmiş Gibi yumruklarla Başladı Karşılaşmaya Ve Bir Arm Wrench Yapıyor. Ardından ArmLock. Koluna Çalışıyor JTG .. Bir tutam olan saçından kaldırdı . Ve Bir NeckBreaker yaptı.. Birde Taunt Yapıyor . Kaldırdıktan Sonra Bir BodySlam Ezici bir üstünlükle Kazanıyor JTG. Ardından Bir Clothesline ile ringin dışına gönderiyor .. Bu Arada Tyson Kidd Bir Sandalye Almasını İstiyor Natalya'Dan. Tyson Kidd bir anda Kontra Atak Yaparak Onu Irsıh Whip'e yolladı Tam dışarı yollayacaktı Ki .. JTG Onu yolladı. Ve Fena bir takım çalışması gerçekleşti diyebiliriz.. JTG Hakemi Oyalarken Natalya Tyson Kidd'E Sandalye İle Bir Tane Vurdu.. Bu Arada Shad Ordan Müdahele etmeye çalıştı ama engelleyemedi. Natalya ise Tyson Kidd'i İçeri Soktu. Tam JTG Tuşlarken İçeri David Hart Smith girip tekme attı ve tuşu engelledi , Ardından Northern Lights yaptı. Ve İçeride İkiside Yerde yatıyolarlar .. Shad Israrla Tag istiyor Ve İçeri giriyor Bu arada David Hart Smith İçeri giriyor.Bir Clotheline Arka Arkaya Kombolar Yapıyor Birde Tyson Kidd'E Vuruyor. Sonra Bir Finisher Ve Tuş Kazanan Cryme Tyme.. Natalya Endişeli Bir Şekilde Arena'Dan çıkan ilk isim oldu.

  Kane Vs Undertaker Vs The Great Khali

  İlk Olarak Kane gelir. Ateşli Pyro'larıyla Resmen Kırmızı Ve Siyahtan Başka renk yoktur.. Yavaş yürüyüşlerle içeri gire Ve Rakiplerini Bekler.. [ Devam Edecek ] Tam Gaz Devam ediyoruz Sayın seyirciler Ve Karşılaşma başlıyor. Herkes birbirine bakıyor Aniden Kane& Undertaker Great Khali'ye dalarlar Arka Arkaya yumruklar ama khali ikisinide iter.Gelin Gelin Der Undertaker hiç hareket etmez. Olduğu yerde gözünü kırpmadan ona bakar. Kane ise saldırır . Ve Işıklar Aniden Söner. Yoksa Bu Undertaker'ın İlginç Bir Şovu Mu Ve Yavaş Yavaş Işıklar Açılır Kane Bi Köşede Khali bir köşede baygın bir Şekilde yatar.. İkisinede Birer Clothesline - Big Boot - Leg Drop Üçlüsünü yapar Ve Chokeslam hazırlığı yapar Kane'e Boynuna elini adeta saplar.. Ama Biran Düşünür Ve Kane'i bırakır. Orda Birlikte Bakışırlar.. Ve Ardından Kane Bir Sandalye getirir. Vururlar Ve Maç No Contest oLur. Ve Khaliye Adeta Eziyet Çektirirler Resmen.. Ve Ringden birlikte ayrılırlar.

  Ve Sahada Teddy Long'u görüyoruz. Yanında Yepyeni Taze bir güreşçi bulunmakta SpenBom Adında Onun özelliklerini tanıtır Ve Wwe'nin ilerleyen yıllarda yeni yüzünün olacağının garantisini verir. SpenBom Konuşuyor İken Sahaya Finlay Geliyor Ve Oda ne Mikrofon Ve Elinde Bir Emzik Bulunmaktadır.
  Konuşmaya Başlar. Ahh Vahh Teddy yazık sana artık bunun gibi bebelerimi alıyorsun .. Ve Spenbom'un yanına geçer.. Aniden Bir Tekme atar Ve Ağzına Emziği Sokar.. Ve Yeni Doğan Bebeklerin Bu Show'Da işi olamaz Der. SpenBom'un gururu incinmiştir Ve Bunun intikamını elbet alıcaktır  Matt Hardy vs Batista

  Matt hardy’nin müziği duyuldu Ov Yeahhh…! Matt hardy her zamanki en işaretini yaparak ringe geliyor bu işaretler jeff ile kardeşliğini gösteriyor.Matt bekliyor ve batista’nın müziği duyuldu.Güreşçiler ringde hakem hazırlıkları tamamladı zil çaldı maç başladı!!Batista başlar başlamaz matt’i iplere yolladı gelirken bir cloethsline matt kalktı bidaha cloethsline ve tekrar şimdi tekrar yapmak için hazırlanırken matt batistan’ın elini tutup arkasına aldı işte geldi ! Side Effect Matt tribünleri çoşturuyor.Batista kalktı matt batistanın karnına tekme attı twist of fate mi geliyor ama batista Matt hardy’i itiyor!!Geri dönerken batista bir tekme atıyor Batista bombluk pozisyona getirdi ve geliyor batista bomb !!Saydırmadı !! kalkmasını bekliyor oda ne ! Spear geliyor Batista’dan ve saydırıyor… 1 ! 2 ! Ve R-Truth Geliyor Batistayı Yumrukluyor Ve Üstüne Yumrukluyor.Ardından Matt'i Omuzluyor Ve Birlikte Ringten ayrılıyorlar
  Maria Vs Eve Torres ( Womens Championship )

  Ve Mükkemmel Bir Karşılaşma ile daha karşınızdayız Taradtarlar Maçı bekliyorlarken Sahaya Teddy Long Geliyor. Ve Açıklama Yapıyor..
  Teddy Long : Üzücü Bir Haber İle Karşınızdayım Karşılaşmaya Gelirken Arabasıyla Kaza Geçiren Maria 5 Hafta Veya Daha Fzla Sahalardan Uzak Kalacak Ki Kemer Sahipleri 5 Hafta Ve Fazldan Sakatlanırsa Kemer Değiştirilme Hakkına Sahiptir. Maria'ya geçmiş olsun diyoruz. Neyse Önümüze Bakalım artık İyi Haber İse.. Kemer Şimdi Verilicek!!!

  Karşılaşma Böyle Olacaktır. Eve Vs Layla Tuş Olunca Michelle McCool Sahaya Giricek Biri Tuş Olunca Natalya Gelicek

  Tüm Bayan Güreşçiler Ringe Toplanıyorlar Herkes Bir Sözlü Düello Çabasında Hakem Michelle Ve Natalya'nın dışarı Çıkmaları için ısrar ediyor Ve Çıkıyorlar. Hakemi Kemeri Gösteriyor Ve Karşılaşma Başlıyor.. İki Taraftan Headlocklar Geldi. Çelme takıyor Layla Eve'ye İlginç
  Layla dalga geçer gibi yerde yatarken hiçbirşey yapmıyor.. Tam Kaldırıyor Hareket için ama Karnına Yumruklar Sallıyor Eve Ani Bir Ddt yapıyor. Bu Arada Kaldırıyor Ve Irısh Whip'E yolluyor Aniden Kontra Deniyen Layla Eve Eğilince Hakeme Vuruyor .. Bundan Yararlanan Michelle İçeri giriyor Ve Aniden Arkasına Dönen Eve'ye finisher'ını yapıştırıveriyor. Tuşla Tuşla diyor. Ve Layla Tuşluyor Michelle Hakemi Kaldırıyor Ve Say Say Diyor. Hakem Sayıyor . 1! 2! 3! Bunun adı tuş.. Ve Michelle İçerde Eve bunu neden yaptığını sanıyor Önce dostça gözüken Michelle Hemen Yumrukluyor Onu. Ve Yine Teddy Her Maçın arasında girmekten bıkmadı mı artık Smile Michelle'ye Doğru Yürüdü Ve Sen Dq Oldun diyor Düzgün Temiz Bir Şov istiyorum. Yani Kısacası Michelle McCool Has Been Eliminated ( Michelle Elendi) Michelle Sinirleniyor Ve Eve'yede bir finisher yapıyor. Teddy Sinirleniyor Ve Sana Ceza gelicek diye bağırdı.!! Natalya Bu Şansı Kaçırmadı Tabiikide Ve Tşlayarak Karşılaşmanın Sonucunu Belirledi. Yeni Şampiyon Natalya!!


  _________________  Üye Rütbesi : Süper Moderatör
  Meslek : Win Or Die Game Master
  S4 League Level : 18
  Eski Nick : RateDead R Superstar
  Yeni Nick : Extreme Enigma
  avatar
  Hunter Hearst Helmsley
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 534
  Kayıt tarihi : 02/11/09
  Nerden : Bursa

  Geri: WinOrDie Yayını [ 20/11/09]

  Mesaj tarafından Hunter Hearst Helmsley Bir Cuma 20 Kas. 2009, 17:54

  İlk yayının olmasına rağmen çok başarılı inşallah böyle devam eder.Ellerine sağlık.
  avatar
  Extreme Enigma
  Süper Moderatör
  Süper Moderatör

  Mesaj Sayısı : 129
  Kayıt tarihi : 12/11/09
  Yaş : 24
  Nerden : İzmir

  Geri: WinOrDie Yayını [ 20/11/09]

  Mesaj tarafından Extreme Enigma Bir Cuma 20 Kas. 2009, 17:55

  Hunter Hearst Helmsley demiş ki:İlk yayının olmasına rağmen çok başarılı inşallah böyle devam eder.Ellerine sağlık.

  Teşekkürler, İnşallah Devamı Gelir.


  _________________  Üye Rütbesi : Süper Moderatör
  Meslek : Win Or Die Game Master
  S4 League Level : 18
  Eski Nick : RateDead R Superstar
  Yeni Nick : Extreme Enigma
  avatar
  Jeff_Hardy
  Moderatör
  Moderatör

  Mesaj Sayısı : 249
  Kayıt tarihi : 15/11/09
  Nerden : İSTANBUL

  Geri: WinOrDie Yayını [ 20/11/09]

  Mesaj tarafından Jeff_Hardy Bir Cuma 20 Kas. 2009, 18:17

  Çok güzel anlatmışsın.:)Sanki maçın içindeydim.Ama mesela ben matt tim.Maç direk bitti.
  avatar
  619
  Gelişmiş Üye
  Gelişmiş Üye

  Mesaj Sayısı : 173
  Kayıt tarihi : 12/11/09

  Geri: WinOrDie Yayını [ 20/11/09]

  Mesaj tarafından 619 Bir Cuma 20 Kas. 2009, 18:22

  Çok güzeLL Very Happy
  avatar
  Edge
  Moderatör
  Moderatör

  Mesaj Sayısı : 389
  Kayıt tarihi : 12/11/09
  Nerden : İSTANBUL

  Geri: WinOrDie Yayını [ 20/11/09]

  Mesaj tarafından Edge Bir Cuma 20 Kas. 2009, 19:34

  Of yenildim intikam alma varmı söyle döner bıçağıyla felan?
  avatar
  Jeff_Hardy
  Moderatör
  Moderatör

  Mesaj Sayısı : 249
  Kayıt tarihi : 15/11/09
  Nerden : İSTANBUL

  Geri: WinOrDie Yayını [ 20/11/09]

  Mesaj tarafından Jeff_Hardy Bir Cuma 20 Kas. 2009, 19:34

  Cenk ona bakarsan bende yenemedim Very Happy Napalım haftaya yenersin belki
  avatar
  Gizli kanka
  Onursal Üye
  Onursal Üye

  Mesaj Sayısı : 739
  Kayıt tarihi : 06/11/09

  Geri: WinOrDie Yayını [ 20/11/09]

  Mesaj tarafından Gizli kanka Bir Cuma 20 Kas. 2009, 20:14

  Haftayı hepinizi yenicem
  avatar
  Extreme Enigma
  Süper Moderatör
  Süper Moderatör

  Mesaj Sayısı : 129
  Kayıt tarihi : 12/11/09
  Yaş : 24
  Nerden : İzmir

  Geri: WinOrDie Yayını [ 20/11/09]

  Mesaj tarafından Extreme Enigma Bir Cuma 20 Kas. 2009, 20:58

  Teşekkürler Arkadaşlar Valla Döner Bıçağı Olmazda Eğer bi isteğin Varsa Özel Mesaj ile bildirebilirsin..

  Matt Maçı Kötü Oldu gerçekten ilham gelmedi o maç için . Gelecek Hafta Fena Maçlar Olacak.


  _________________  Üye Rütbesi : Süper Moderatör
  Meslek : Win Or Die Game Master
  S4 League Level : 18
  Eski Nick : RateDead R Superstar
  Yeni Nick : Extreme Enigma
  avatar
  Jeff_Hardy
  Moderatör
  Moderatör

  Mesaj Sayısı : 249
  Kayıt tarihi : 15/11/09
  Nerden : İSTANBUL

  Geri: WinOrDie Yayını [ 20/11/09]

  Mesaj tarafından Jeff_Hardy Bir Cuma 20 Kas. 2009, 21:02

  Bişi olmaz.Bu kadar yazdığın için bile sağol Smile
  avatar
  Extreme Enigma
  Süper Moderatör
  Süper Moderatör

  Mesaj Sayısı : 129
  Kayıt tarihi : 12/11/09
  Yaş : 24
  Nerden : İzmir

  Geri: WinOrDie Yayını [ 20/11/09]

  Mesaj tarafından Extreme Enigma Bir Cuma 20 Kas. 2009, 21:07

  Diğer TÜrlü Az Oluyor Promo'ları Maçlarıyla Tam Bir Cuma Gecesi Smackdown'u olsun istedim Smile


  _________________  Üye Rütbesi : Süper Moderatör
  Meslek : Win Or Die Game Master
  S4 League Level : 18
  Eski Nick : RateDead R Superstar
  Yeni Nick : Extreme Enigma
  avatar
  Jeff_Hardy
  Moderatör
  Moderatör

  Mesaj Sayısı : 249
  Kayıt tarihi : 15/11/09
  Nerden : İSTANBUL

  Geri: WinOrDie Yayını [ 20/11/09]

  Mesaj tarafından Jeff_Hardy Bir Cuma 20 Kas. 2009, 21:09

  Smile
  avatar
  619
  Gelişmiş Üye
  Gelişmiş Üye

  Mesaj Sayısı : 173
  Kayıt tarihi : 12/11/09

  Geri: WinOrDie Yayını [ 20/11/09]

  Mesaj tarafından 619 Bir Cuma 20 Kas. 2009, 23:00

  Melih'in banını kim açtı yhaa oofff benim sözüm dinlenmiyorr o halde bırakıyorumm
  avatar
  nabucadnezar
  Üye
  Üye

  Mesaj Sayısı : 18
  Kayıt tarihi : 12/11/09

  Geri: WinOrDie Yayını [ 20/11/09]

  Mesaj tarafından nabucadnezar Bir Cuma 20 Kas. 2009, 23:13

  çok güzel bir yayın emeğine sağlık
  avatar
  Hunter Hearst Helmsley
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 534
  Kayıt tarihi : 02/11/09
  Nerden : Bursa

  Geri: WinOrDie Yayını [ 20/11/09]

  Mesaj tarafından Hunter Hearst Helmsley Bir Cuma 20 Kas. 2009, 23:45

  619 demiş ki:Melih'in banını kim açtı yhaa oofff benim sözüm dinlenmiyorr o halde bırakıyorumm

  Senle konuştuk ya melih'in banını kaldırıyorum dedim sende tamam ama yetki verme dedin bende yetki vermedim bi süre şimdi ftf gm olduğu için bir bölüme yetki verdim bu kadar basit kanka Very Happy
  avatar
  Gizli kanka
  Onursal Üye
  Onursal Üye

  Mesaj Sayısı : 739
  Kayıt tarihi : 06/11/09

  Geri: WinOrDie Yayını [ 20/11/09]

  Mesaj tarafından Gizli kanka Bir C.tesi 21 Kas. 2009, 10:16

  Ya artık gereksiz mesajda yazmıyom.
  avatar
  619
  Gelişmiş Üye
  Gelişmiş Üye

  Mesaj Sayısı : 173
  Kayıt tarihi : 12/11/09

  Geri: WinOrDie Yayını [ 20/11/09]

  Mesaj tarafından 619 Bir C.tesi 21 Kas. 2009, 13:12

  Hunter Hearst Helmsley demiş ki:
  619 demiş ki:Melih'in banını kim açtı yhaa oofff benim sözüm dinlenmiyorr o halde bırakıyorumm

  Senle konuştuk ya melih'in banını kaldırıyorum dedim sende tamam ama yetki verme dedin bende yetki vermedim bi süre şimdi ftf gm olduğu için bir bölüme yetki verdim bu kadar basit kanka Very Happy

  olm yetki için illa mod olmasımı lazım mod'un herşeye yetkisi olur al işte yha balahan orada izinler var o kategoriyi işaretlicen sadece o kategori yani ftf için yetkisi olacak neyse ben hallederim
  avatar
  karontejr
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 222
  Kayıt tarihi : 14/11/09
  Yaş : 25
  Nerden : sence ? evden tabiki

  Geri: WinOrDie Yayını [ 20/11/09]

  Mesaj tarafından karontejr Bir Ptsi 23 Kas. 2009, 20:59

  kardeşim Hart Dynasty o Bret hart dynasty değil Smile

   Forum Saati Cuma 18 Ocak 2019, 05:53