WWE FORUM:Güreş Bölgesi

Daha iyi hizmet için üye olunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Daha iyi hizmet için üye olunuz.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE FORUM:Raw,Smackdown,NXT

Güreş bölgesine hoşgeldiniz.
Lütfen üye olanlar kendilerini tanıtsınlar.

3 posters

Canım sıkıldı yapayım dedim

karontejr
    karontejr
    Admin
    Admin

Canım sıkıldı yapayım dedim Empty Canım sıkıldı yapayım dedim

Mesaj tarafından karontejr Paz 24 Ocak 2010, 23:48

Thunder Turk vs Ted Dibiase Jr:

Ringe ThunderTurk geliyor.Bazı şeylerin kolay değişmediğini değişimin zaman aldığını söylüyor.Ring of Honor,
    Chikara Pro Wrestling,Cmll gibi yerlerde güreşmiş.Orda herşeyin ona yarar ve tecrübe kattığını söylüyor.
    Eğitmeni Tony Salazar'ı asla unutmayacakmış.WWE'ye geldiğinde ise birçok şeyi değiştirmeye kararlıymış.
    değişimin önünde Legacy gibi değersiz engeller varmış.WWE'deki ilk maaşıyla kendine 1 koli Enerji İçeceği almış.
    seyirciler gülüyorlar.Ve Ted Dibiase Jr.'ın müziği çalıyor.Bu maçı Ted Dibiase'nin babası izliyor.Hatırlatmakta
    yarar var.Thunder Turk rampaya bakarken Ted Dibiase arkadan dalıyor.Ve Thunder Turk'u Irısh Whip'e yolluyor.
    Thunder Turk'ten enfes bir Hurricanrana geliyor.Ted Dibiase yerde kalıyor.Thunder Turk tuş deniyor.1....2.....
    Dibiase kurtuluyor.Turk Dibiase'ye Chinlock bağlıyor.Dibiase nin kurtulması fazla uzun sürmüyor.Jawbreaker
    ile ThunderTurk sersemliyor.Ardından Dibiase Turk'e Dropkick'i vuruyor.Thunder Turk ring dışına düşüyor.
    Dibiase ring dışına çıkıp Thunder Turk'u çok hızlı şekilde bariyerlere fırlatıyor.Ardından sandalye alıyor fakat
    hakem sandalyeyle vurması halinde diskalifiye olacağını söylüyor sandalyeyi yerine bırakıyor.Ardından Thunder Turk
    u ring içine sokuyor.Tuş deniyor 1....2..... hakem 3 ü saymadan Thunder Turk kalkmayı başarıyor.Ted Dibiase Turk'u
    kaldırıp Dream Street denerken Turk'u Low Blow'u çakıyor.Ardından Sert bir Buzzsaw kick vuruyor.Dibiase yerde
    kalıyor.Thunder Turk tuş deniyor.1.....2....... Ted Dibiase tuş olmaktan kurtuluyor.Thunder Turk Dibiase'yi kaldırıp
    iplere yolluyor.Dibiase gelirken İnverted atomic drop çakıyor.Dibiase yerde kalıyor.The Kill Lock denemesi var
    ve Thunder Turk Kill Lock'u bağlıyor.Dibiase iplere tutunmaya çalışıyor fakat iplerden çok uzakta ve derken
    ringe Cody Rhodes dalıyor.Turk'e Cross Rhodes'u çakıyor.Bu arada Ted Dibiase Jr. sandalye alıyor ve
    Thunder Turk'e ard arda vurmaya başlıyor.Hakem maçı Diskalifiye ile bitiriyor.Ted Dibiase Jr. ve Cody Rhodes
    hala Turk'e vuruyor ve Ted Dibiase Jr. ringe babasını davet ediyor.Babası geliyor.Ted Dibiase Jr. ve Cody Rhodes
    Turk'u tutuyor ve Ted Dibiase yumruklamaya başlıyor.Ve ringe DX ve Balahan geliyor.Bu karışıklıktan yararlanan Turk
    Ted Dibiase'ye The Doomsday Shock'u çakıyor.DX,Balahan ve Turk 3 ünüde ring dışına attıktan sonra DX'in
    klasik Suck İt hareketlerini yapıyorlar.

Ringdeyiz:

Ringde The Miz var.United States kemerini aldığından beri bazı kişilerin dikkatlerini başka kemerlere çevirdiğini söylüyor
    bunu ise kendisinin müthişliğine bağlıyor.WWE'nin kendisini alarak en güzel şeyi yaptığını söylüyor.United States
    kemerinin The Miz için varolduğunu söylüyor.Kofi Kingston'a meseleyi bağlıyor.Kofi Kingston gerçek bir amerikan
    değilmiş.Ve United States kemerini haketmiyormuş.ve konuşmasını İ am The Miz and I Awesome tauntuyla bitiriyor.

The Miz vs Kofi Kingston:

Maça hızlı şekilde Lock Uplarla başlıyorlar.The Miz Kingston'ı köşeye yolluyor.Ardından Stinger Splash'i vuruyor.
    Ardından Kingston'ı köşeye çıkarıyor.Supersuplex deniyor.Kingston The Miz'i yumruklarla engelliyor.Ve The Miz
    yere düşüyor.Ayağa kalkarken Kofi Kingston Diving Crossbody'i buluyor.Ve tuş deniyor.1...2... Miz kalkıyor.
    Kofi Kingston'dan önce kalkıp.Mizard of Oz'u çakıyor.Ve tuş deniyor.1....2.... Kingston kurtuluyor.Ardından Miz
    Kingston'ı yerde tekmeliyor.Elbow Dropları çakıyor.Kofi Kingston'ı kaldırıp Skull Crashing Finale deniyor.1...2..
    Kingston kalkıyor.Miz köşeye çıkıyor diving clothesline'ı çakıyor.Kofi Kingston'a Low Blow ve Ardından
    Mizard of Oz'u çakıyor.Son olarak Skull Crashing Finale'yi çakıp tuşa gidiyor.ve maçı kazanıyor.

Christian vs Shelton Benjamin

2 güreşçide ringe geldikten sonra.Lock uplarla maç başlıyor.Christian Benjamin'i köşeye sıkıştırıyor.Choplarla
    rakibi sersemletiyor.Ardından Benjamin'i köşeye çıkartıyor.Supersuplex denemesi var başarısız oluyor.
    Ardından Shelton Benjamin Moonsault'u buluyor ve tuş deniyor.1....2..... Christian kurtuluyor.Benjamin Christian'ı
    Irısh Whip'e yollamak istiyor fakat Christian onu yolluyor.Christian'dan Back Drop geliyor.Ardından Christian
    tuş deniyor.1....2..... Shelton Benjamin kurtuluyor.Christian köşeye çıkıyor.Ve Diving headbutt çekiyor.ve Killswitch
    için taunt yapıyor.Killswitch deniyor.fakat başarısız oluyor Shelton Benjamin Atomic Drop'u buluyor.
    Shelton Benjamin tuş deniyor.1....2...... Christian kurtuluyor.Christian kalkar kalkmaz Benjamin Paydirt'ü çekiyor.
    ve tuş deniyor.1....2.....Christian tekrar kurtuluyor.Ve Benjamin Chinlock bağlıyor.Taraftarlar tempo tutuyorlar.
    Christian ayaklanıyor.ve jawbreaker çekiyor.Ve kurtuluyor.Christian Shelton Benjamin'i köşeye yolluyor
    Benjamin kendini çarpıyor.Christian hızlıca köşeye çıkıyor ve springboard sunsetflip pin yapıyor.1....2.....
    Shelton Benjamin kurtuluyor.Christian Killswitch deniyor.başarılı bir Killswitch Christian tuş deniyor.
    1....2.... Shelton Benjamin kalkıyor.!!!! Christian tekrar Benjamin'i köşeye yolluyor.Ve Benjamin köşede kalıyor.
    Christian Frog Splash çekiyor.ve Ardından Killswitch çekiyor.1.....2.....3 maçı Christian alıyor.

arkadaşlar normalde oyun durduruldu benim canım sıkıldı yapayım bişeyler dedim
    cskn192
    cskn192
    Üye
    Üye

Canım sıkıldı yapayım dedim Empty Geri: Canım sıkıldı yapayım dedim

Mesaj tarafından cskn192 Ptsi 25 Ocak 2010, 09:36

cc rawda mı?
    karontejr
    karontejr
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından karontejr Ptsi 25 Ocak 2010, 13:31

kardeşim armageddon için brand maçları yapmıştık o ara aldık
    Hunter Hearst Helmsley
    Hunter Hearst Helmsley
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından Hunter Hearst Helmsley Ptsi 25 Ocak 2010, 21:49

Christian kaybetti.Oyun açılıca ARmageddona gelicek.
    cskn192
    cskn192
    Üye
    Üye

Mesaj tarafından cskn192 Salı 26 Ocak 2010, 13:50

ben christian'a başvurduydum ama cevap yok
    karontejr
    karontejr
    Admin
    Admin