WWE FORUM:Güreş Bölgesi

Daha iyi hizmet için üye olunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Daha iyi hizmet için üye olunuz.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE FORUM:Raw,Smackdown,NXT

Güreş bölgesine hoşgeldiniz.
Lütfen üye olanlar kendilerini tanıtsınlar.

WWE'den haberler

wwe.rock
    wwe.rock
    Üye
    Üye

WWE'den haberler Empty WWE'den haberler

Mesaj tarafından wwe.rock Çarş. 10 Kas. 2010, 23:25

- William Regal bir House Show sırasında yakında emekli olacağını açıkladı.. Regal şunları söyledi;

'' Bayanlar, baylar her sene buraya geldiğimizde bizi desteklemeye geldiğiniz için her birinize teşekkür ediyorum. 27 yıldır bu işi yapıyorum. Gördüğünüz gibi bu iş harika. Bu belki de benim son turum, yani hepinize teşekkürler. Bitirmenin en iyi yolu buydu'' dedi. İşte video;

http://www.y outube.com/watch?feature=player_embedded&v=XEorZmM7t58

- Bu sene yayına çekilmeyecek olan Tribute Troops'a karşın WWE'deki bazı isimler Afganistan'a bir tur düzenleyecekler. Bunların içinde Vince McMahon, Big Show ve Kelly Kelly'de var.

- Gelecek hafta yapılacak Old School RAW için onaylanan HOF listesi;

- Rowdy Roddy Piper
    - Jimmy Snuka
    - Dusty Rhodes
    - Ted DiBiase
    - Arn Anderson
    - The Iron Sheik
    - "Hacksaw" Jim Duggan
    - Sgt. Slaughter
    - Nikolai Volkoff
    - Irwin R Shyster

- Bu haftaki RAW şovu 3.1 reyting aldı ve şovu 4,503,000 izledi. Ayrıca dün gece yapılan SD çekimlerinden sonraki Dark Match'ta Edge ve Rey, Del Rio ve Kane'İ yendi.

- WWE Süperstarı John Cena ile Dwayne The Rock Johnson'ın gelecek Superman filmi için isimlerinin geçtiği söylenildi. Ancak bu şuanlık sadece bir söylenti.

- Alex Riley ve Miz İngilltere'de bir etkinliğe katıldılar. Miz, çantasını Survivor Series'te kullanabileceğine değinirken Alex Riley'e kimi idol alıyorsun sorusu soruldu. Önce HBK, Shawn Michaels dedi sonra The Miz diye düzeltti.

- Gelecek hafta yapılacak Old School RAW'da anonsörlüğü HOF Howard Finkel yapacak.

Forum Saati Cuma 19 Nis. 2024, 15:00