WWE FORUM:Güreş Bölgesi

Daha iyi hizmet için üye olunuz.
WWE FORUM:Güreş Bölgesi

WWE FORUM:Raw,Smackdown,NXT

Güreş bölgesine hoşgeldiniz.
Lütfen üye olanlar kendilerini tanıtsınlar.

  Hornswoggle(Little Bastard)

  Paylaş
  avatar
  cskn192
  Üye
  Üye

  Mesaj Sayısı : 42
  Kayıt tarihi : 24/01/10

  Hornswoggle(Little Bastard)

  Mesaj tarafından cskn192 Bir Paz 24 Ocak 2010, 21:38

  Hornswoggle(Little Bastard)

  Başarılar: Cruiserweight Championship Nwa wisconsin x division Championship SSW TAG TEAM Championship PWİ ROOKİE OF THE YEAR AWARD 2007 Amerikan Güreşinde Nadir bulunan Cüce güreşçilerden biridir. WWE'den önce güreş kariyeri: Daha önce güreştiği federasyonlardada kemer başarısı bulunduran bir güreşçidir.

  WWE'deki Debut'u(İlk gözüktüğü an):26 Mayıs 2006'dır.

  Finlay Maçlarında ringin altından çıkıp Finlay'nin maçı kazanmasını sağlar.(Sopa verir,sandalye verir,hakemi oyalar vs.)

  Finlay vs Boogeyman maçınada karışır fakat Little Boogeyman ile karşılaşır bu yeni bir çekişme doğurur.

  [1]

  Ertesi Pay Per Viewde(No Way Out'da) karşılaşırlar.Finlay ve Bastard bu maçı Finlay'nin Little Boogeyman'in kafasına sopa ile vurması ile kazanırlar.

  Bu çekişmenin ardından önemsiz geçen olaylar olur ve Little Bastardın Hakaret içeren adı Hornswoogle olarak değiştirilir.

  İsmi değişmiştir fakat gimmicki değişmemiştir.Finlay'nin yanında yer almaya devam eder.

  Cruiserweight Championship için düzenlenen bir eliminasyon maçında bir anda ringin altından çıkarak Jamie Noble tuş eder ve sürpriz bir şekilde yeni şampiyon olur.Doğal olarak Noble ile çekişmeye girer.Noble bir türlü Hornswoggle'ı yakalayamaz (araya Finlay girer vs.) ve ona bir tuzak kurar ve tuzağa kendi düşer ve Cruiserweight Championship maçında Count out ile ringe giremediği için yenilir.Shannan Moore'un onu tuzakdan kurtarmaz böylece yeni bir çekişme başlar ve Lucky Bastard Son Hornswoggle:

  Evet 5-6 hafta kadar önce başlayan yeni hikâyede Vince Mcmahon'un(WWE patronu) bir karısından olmayan çocuğunun olduğu söylenir.bu hikâye 5 hafta kadar sürer ve anlaşılır ki bu Vince'in istediği gibi Batista, The Great Khali vs değil Hornswoggle'dır. 16 Eylül 2007 tarihine kadar gelişen olaylar bunlardır.Draft Lottery 2008"de ECW"ya transfer olmuştur.2009 draftında Raw'a geçiş yapmıştır.DX nin yeni maskotudur.

   Forum Saati Ptsi 17 Ara. 2018, 18:21